Nawigacja

Aktualności

Oferta edukacyjna Delegatury IPN w Kielcach na rok szkolny 2022/2023

Oddajemy w Państwa ręce nową ofertę edukacyjną na rok szkolny 2022/2023, przygotowaną przez pracowników Centrum Edukacyjnego „Przystanek Historia” IPN w Kielcach (ul. Warszawska 5).

Obejmuje ona propozycje dla grup zorganizowanych, jak również wydarzenia i spotkania otwarte. Do współpracy zapraszamy uczniów i nauczycieli oddziałów przedszkolnych, szkół podstawowych i ponadpodstawowych woj. świętokrzyskiego, a także placówki opiekuńczo-wychowawcze oraz świetlice środowiskowe i kluby seniora. W ofercie nie brakuje propozycji dla miłośników historii i tych wszystkich, którzy pragną zgłębiać wiedzę o najnowszych dziejach Polski.

W roku szkolnym 2022/2023 pragniemy zachęcić do kontynuowania współpracy na znanych już płaszczyznach kształcenia oraz polecany nasze nowe pomysły edukacyjne. Wszystko po to, aby w prosty i przyjemny sposób przybliżyć Państwu historię Polski i Polaków w XX wieku. Zachęcamy do zapoznania się z propozycjami zajęć, projektów edukacyjnych, wystaw, konkursów i innych wydarzeń organizowanych w Centrum Edukacyjnym IPN „Przystanek Historia”.

Centrum Edukacyjne mieści się przy ul. Warszawskiej 5, tel. 696 826 381, e-mail: przystanek.kielce@ipn.gov.pl, Facebook: @ipn.kielce.

Adres do korespondencji:
Instytut Pamięci Narodowej
Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej
al. Na Stadion 1
25-127 Kielce

do góry