Nawigacja

Aktualności

Oferta edukacyjna Delegatury IPN w Kielcach na rok szkolny 2023/2024

Wzorem minionych lat oddajemy w Państwa ręce nową ofertę edukacyjną przygotowaną przez pracowników Centrum Edukacyjnego IPN „Przystanek Historia” w Kielcach, na rok szkolny 2023/2024, skierowaną do szerokiego grona odbiorców.

  • Oferta edukacyjna Delegatury IPN w Kielcach na rok szkolny 2023/2024

Obejmuje ona propozycje dla grup zorganizowanych, jak również wydarzenia i spotkania otwarte. Do współpracy zapraszamy uczniów i nauczycieli oddziałów przedszkolnych, szkół podstawowych i ponadpodstawowych województwa świętokrzyskiego, jak również placówki opiekuńczo–wychowawcze oraz świetlice środowiskowe i kluby seniora. W naszej ofercie nie brakuje również propozycji dla miłośników historii i tych wszystkich, którzy, bez względu na wiek, pragną zgłębiać wiedzę o najnowszej historii Polski.

W roku szkolnym 2023/2024 zachęcamy do kontynuowania współpracy na znanych już płaszczyznach kształcenia oraz polecamy nasze nowe pomysły edukacyjne. Wszystko po to, aby w prosty i przyjemny sposób, przybliżyć Państwu historię Polski i Polaków w XX wieku. Zachęcamy do zapoznania się z propozycjami zajęć, projektów edukacyjnych, wystaw, konkursów i innych wydarzeń organizowanych w Centrum Edukacyjnym IPN „Przystanek Historia”.

do góry